anasayfa  /  kurumsal  /  değer yaratan hizmetler

Değer yaratan hizmetlerimiz

Yenilikle değer yaratmayı hedefliyoruz. Dünyadaki ve Türkiye’deki örnek uygulamaları, başarı öykülerini, yeni tedarikçileri, ürünleri ve ürün kullanım alanlarını takip ediyoruz. Sektörümüze öncü uygulamaları getiriyor, bilgi ve birikimimizi kendi işimiz kadar müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin işlerini geliştirmek için de kullanıyoruz. GEBKIM tesisimizdeki analitik, formülasyon ve hematoloji laboratuvarlarımızda gerçekleştirdiğimiz yenilikçi projelerle müşterilerimizin ürün geliştirme çalışmalarına katkı sağlıyor, aynı zamanda tedarikçilerimiz için yeni iş fırsatları yaratıyoruz.

Ayrıca ithalat, ihracat, kalite, müşteri ilişkileri gibi farklı fonksiyonları bünyemizde bulundurarak uçtan uca kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Büyük özel depolama alanları, fabrikaya doğrudan teslim, farklı boyutta ambalaj çözümleri, kombine taşıma çözümleri gibi hizmetlerle müşterilerimizin planlama ve stok yönetimini kolaylaştırıyor, maliyetlerini düşürüyor, siparişlerini her seferinde tam zamanında teslim ediyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için Müşteri İlişkileri bölümümüze [email protected] adresinden ulaşabilisiniz.

Yenilikler ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz. Kayıt için buraya tıklayın!


data1
Genel Merkez Kısıklı Mah.İncir Sok No:6A 34692 Üsküdar -İstanbul
+90 216 524 12 24 | [email protected]imya.com