anasayfa  /  insan kaynakları / eğitim ve geliştirme yönetimi

Çalışanlarımız geliştikçe gelişiriz

Ekin Kimya’nın sürdürülebilir büyümesinin tüm çalışanlarımızın bilgi, birikim, deneyimlerinin artması ve vizyonlarının genişlemesi ile doğrudan bağlantılı olduğunu farkındayız. Şirketin vizyonu ve iş hedeflerine paralel olarak, çalışan ve şirket performansının sürekli olarak geliştirilmesini amaçlıyoruz.

İşe alım aşamasından sonra gerçekleştirdiğimiz genel oryantasyon programı ile çalışanlarımızın Ekin Kimya’yı daha iyi tanıması için genel oryantasyon programı gerçekleştiririz. Ayrıca görev bazında yapılandırdığımız işbaşı oryantasyonu düzenleriz. Her seviyedeki çalışanlarımıza organizasyonun gereklilikleri, şirket hedefleri, bireysel hedefler ve çalışanın kişisel gelişim ihtiyaçları doğrultusunda şirket içi ve dışı eğitim programları uygularız. 2014 yılında mesleki, teknik ve kişisel konularda toplamda 982 saat eğitim vererek 55 çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunduk.

Ayrıca yıl içerisinde düzenlenen şirket içi seminerlerimiz, yurtiçi ve yurt dışı kongre ve fuarlar ile çalışanlarımızın bilgilerini ve becerilerini arttırmayı hedefleriz.

 


     

Yenilikler ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz. Kayıt için buraya tıklayın!


data1
Genel Merkez Kısıklı Mah.İncir Sok No:6A 34692 Üsküdar -İstanbul
+90 216 524 12 24 | [email protected]