anasayfa  /  kurumsal  /  topluma katkı

Gönülden Ekin

Toplumun, ülkenin gelişimi için sosyal projelere destek, Ekin Kimya'da hep öncelikli konularımızdan biri oldu.

Uzun yıllardır sanattan çevreye, eğitimden sağlığa ve engelsiz yaşama pek çok alanda sivil toplum kuruluşlarına katkı ve destek sağladık. Kurumsal bağış sağladığımız pek çok proje yanında paylaşma kültürünü benimseyen çalışanlarımızın gönüllü olarak organize ettiği çalışmalar yaptık. Bazen ‘İyilik Kutusu’nda erzak ya da şişe kapağı toplayarak bazen evde hazırladığımız yiyeceklerle kermes düzenleyerek ya da tiyatro etkinliğine katılarak fon yarattık.

Bugüne kadar bağlı olduğu grup şirketleri ile birlikte Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği başta olmak üzere UNICEF, LÖSEV, Kızılay, Darülaceze, Omurilik Felçlileri Derneği ,Altı Nokta Körler Derneği, Türkiye Engelsizler Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi (TEKSEM), Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı, Mor Çatı Derneği, TEMA Vakfı, Knidos Kültür Sanat Derneği, Barış için Müzik Vakfı’na maddi ve ayni yardım sağladı.

Bu geleneğimizin devamı olarak 2017 yılında kurduğumuz Gönülden Ekin Takımımız, çocuklara meslek seçiminde rehberlik etmek, gelecek için umut ve ilham vermek amacıyla Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile ortak bir proje geliştirdi. İlk 2 adımının ardından Koruncuk yöneticileri ile çocuklarından çok olumlu geribildirimler aldığımız proje, Temmuz Kasım ayları boyunca oyun, gezi, deney, atölye gibi etkinliklerle hayata geçecek.


Yenilikler ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz. Kayıt için buraya tıklayın!


data1
Genel Merkez Kısıklı Mah.İncir Sok No:6A 34692 Üsküdar -İstanbul
+90 216 524 12 24 | [email protected]